14 تیر 1399 - 01:09

کد مطلب : 441517

تعداد کل نظرات : 1 نظر

تاریخ انتشار : ۱۶:۴۰ ۱۳۹۸/۸/۷

شکایت وریا از عضو ارشد فدراسیون فوتبال

رئیس پلیس فتا پایتخت درباره اعلام شکایت وریا غفوری به این پلیس درخصوص توهین یکی از مدیران فدراسیون فوتبال به وی توضیحاتی داد.

 سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از مراجعه وریا غفوری به پلیس فتا و اعلام شکایت وی درخصوص توهین به خود خبر داد و گفت: کاپیتان تیم فوتبال استقلال تهران حدود دو هفته پیش به دلیل اتهام زنی یکی از مقامات فدراسیون فوتبال ایران به وی به پلیس فتا مراجعه و شکایتی را در این باره مطرح کرده است.

وی افزود: غفوری مدعی شد که شخصی از فدراسیون فوتبال ایران با وی تماس گرفته و گفته که «تو لیاقت پوشیدن پیراهن تیم فوتبال استقلال را نداری» و به وی اهانت کرده است.

سرهنگ کاظمی تصریح کرد: پس از مطرح شدن شکایت توسط کاپیتان تیم فوتبال استقلال تهران پرونده‌ای تشکیل شد و در حال بررسی موضوع هستیم تا فرد اهانت کننده شناسایی و مراحل قانونی برای برخورد با وی طی شود.

رئیس پلیس فتا پایتخت درباره ادعای علی دایی و وریا غفوری مبنی بر اتهامات وارد شده بر آن‌ها در فضای مجازی، گفت: تا کنون درباره این موضوعات از سوی این افراد به پلیس مراجعه‌ای صورت نگرفته است و در صورت اعلام شکایات به پرونده ورود خواهیم کرد.

دیدگاه بینندگان

انتشار یافته : 1

درانتظار بررسی : 0

غیرقابل انتشار : 0

Jjj
پاسخ جدید پسندیدم(0) ۱۶:۵۲ ۱۳۹۸/۸/۷

Hhhj

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط