18 تیر 1399 - 15:55

کد مطلب : 443845

تعداد کل نظرات : 1 نظر

تاریخ انتشار : ۱۹:۰۲ ۱۳۹۸/۹/۱۴

AFC به استقلال و تراکتور شک کرد

به‌نظر می‌رسد نمایندگان ای‌اف‌سی به مدرک‌های ارسال‌شده از سوی استقلال و تراکتور به این کنفدراسیون مشکوک شده‌اند و قصد دارند با حضور در ایران، آن‌ها را بررسی کنند.

استقلال، نماینده ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا و تراکتور، باشگاهی که موفق به گرفتن مجوز حرفه‌ای شده، زیر ذره‌بین مسئولین ای‌اف‌سی قرار گرفته‌اند و این کنفدراسیون به مدارک ارسالی آن‌ها مشکوک شده است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اعلام کرده که نماینده‌های خود را هرچه سریع‌تر به تهران می‌فرستد تا مدارکی را که این دو باشگاه برای آن‌ها فرستاده‌اند را بررسی کنند. درصورت رد شدن این مدارک این امکان وجود دارد که جدا از باطل شدن مجوز حرفه‌ای تراکتور و حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، فدراسیون فوتبال هم با جریمه سنگینی مواجه شود چراکه این نهاد مدارک این دو باشگاه را تایید کرده است. البته اگر مدیران استقلال و تراکتور بتوانند نمایندگان ای‌اف‌سی را قانع کنند که مدارک درست و صحیح را به کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستاده‌اند، دیگر مشکلی استقلال، تراکتور و فدراسیون فوتبال را تهدید نخواهد کرد.

چند سالی است که باشگاه‌های ایرانی به شیوه‌های مختلف سعی دارند مجوز حرفه‌ای برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا و رقابت‌های دیگر کسب کنند، اما به‌نظر می‌رسد ای‌اف‌سی بیش از هر زمان دیگری روش‌های مختلف شناسایی کرده و قصد برخورد با باشگاه‌هایی را دارد که قوانین این کنفدراسیون را رعایت نمی‌کنند.

دیدگاه بینندگان

انتشار یافته : 1

درانتظار بررسی : 0

غیرقابل انتشار : 0

کیوان
پاسخ جدید پسندیدم(0) ۱۶:۳۲ ۱۳۹۸/۹/۱۶

واقعاً متاسفم برای استقلال چرا بایدبخاطر هیچی حذف شود مگر امکانات و تجهیزات کم در اختیار دارد.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط