20 تیر 1399 - 01:00

کد مطلب : 446354

تعداد کل نظرات : 2 نظر

تاریخ انتشار : ۱۱:۳۷ ۱۳۹۸/۱۱/۵

ماجرای عقد قرارداد مهدوی‌کیا با استقلال!

مدیرعامل سابق استقلال می گوید مهدی مهدوی کیا قبل از حضور در پرسپولیس با استقلال قرار داد امضا کرده بود.

مهدی مهدوی کیا بعد از درخشش در ترکیب تیم بانک ملی در اوایل دهه 70 مشتریان زیادی به خود می دید اما او در نهایت به پرسپولیس رفت و از سال 1374 پیراهن این تیم را پوشید. ادامه موفقیت های این ستاره سابق فوتبال ایران باعث شد تا تیم های خارجی به سراغش بروند و او مدت ها در فوتبال آلمان توپ بزند.


حالا با گذشت نزدیک به 30 سال از زمانی که مهدوی کیا راهی پرسپولیس شد، علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق استقلال، یک اتفاق جالب را درباره موشک فوتبال ایران نقل می کند. مدیرعامل سابق آبی ها که امروز صبح به برنامه سلام صبح بخیر رفته بود، در بخشی از صحبت هایش به ماجرای استقلالی بودن احمدرضا عابدزاده اشاره کرد و البته یک جمله جالب درباره عقد قرارداد با مهدوی کیا قبل از حضور در پرسپولیس به زبان آورد. فتح الله زاده گفت: «جسارتا  قرارداد او پیش آقای منزوی است. او یکی از بهترین شخصیت های ورزشی است و دوستش دارم.»


فتح الله زاده البته توضیح بیشتری درباره جذب مهدوی کیا در آن سال ها نداد اما او اعتقاد دارد که قبل از حضور در پرسپولیس مهدوی کیا با استقلال قرارداد بسته اما فعل و انفعالاتی رخ داده تا او راهی پرسپولیس شود. شاید اگر این ستاره سابق فوتبال ایران و آسیا به استقلال می رفت، می توانست مسیر زندگی متفاوتی داشته باشد و شاید اتفاقات دیگری برایش رقم می خورد.

دیدگاه بینندگان

انتشار یافته : 2

درانتظار بررسی : 0

غیرقابل انتشار : 0

داود فتحی
پاسخ جدید پسندیدم(0) ۱۲:۴۳ ۱۳۹۸/۱۱/۵

این فتول اگه هرزگاهی حرف نزنه فکر میکنه بهش میگن لال هست

فتل
پاسخ جدید پسندیدم(0) ۱۱:۴۳ ۱۳۹۸/۱۱/۵

فتح الله فتح الله تو اسکولی به مولا

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط