18 تیر 1399 - 16:02

کد مطلب : 446860

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۲:۵۱ ۱۳۹۹/۱/۱۴

می خواهم برگردم اما نه به پرسپولیس!

آنتونی استوکس می‌گوید می‌خواهد برای چهارمین دوره پیراهن باشگاه اسکاتلندی هیبرنین را به تن کند و آماده بازگشت به فوتبال بریتانیا است.

آنتونی استوکس بازیکن سابق باشگاه‌های تراکتورسازی و پرسپولیس می‌گوید علت اینکه باشگاه اسکاتلندی هیبرنین در ژانویه 2018 قراردادش را با او لغو کرده رفتارهای خودش بوده. در سال 2018 بعد از آنکه استوکس در یک اردوی تمرینی زمستانه باشگاه هیبرنین به دلیل آنچه رفتارهای نادرست انضباطی اعلام شد توبیخ شده و باشگاه او را در فهرست فروش گذاشت. استوکس می‌گوید حالا آماده بازگشت به فوتبال بریتانیا است و دوست دارد یک بار دیگر پیراهن هیبرنین را به تن کند.


استوکس که پیش از این سه دوره برای هیبرنین بازی کرده برای این تیم 44 گل به ثمر رسانده و در میان هواداران باشگاه اسکاتلندی بسیار محبوب است. از جمله مهمترین درخشش‌های استوکس برای هیبرنین، دو گل او به رنجرز در فینال جام حذفی اسکاتلند در سال 2016 است که باعث شد هیبرنین با نتیجه 3-2 به پیروزی رسیده و جام حذفی را فتح کند.


استوکس 31ساله درباره علاقه‌اش به بازی دوباره در این تیم اسکاتلندی گفت:" من عاشق هیبرنین بودم و آخرین باری که آنجا بازی می‌کردم دلم می‌خواست ماندگار شوم. ولی من طبق معمول مشکل درست کردم و کار خراب شد. شاید می‌توانستم در باشگاه بمانم ولی من کسی هستم که همیشه موضع خودم پافشاری می‌کنم و عقب نمی‌کشم و این گاهی به ضررم تمام می‌شود. ای کاش بیشتر در هیبرنین می‌ماندم. ای کاش".

 

 


استوکس در ادامه صحبتهایش اضافه کرد:" خیلی دلم می‌خواهم به اسکاتلند یا بریتانیا برگردم. ولی در نهایت از کدام تیم سر در می‌آورم؟ نمی‌دانم. راستش را بخواهید خیلی دوست دارم یک بار دیگر در هیبرنین بازی کنم ولی با توجه به اتفاقاتی که افتاده بعید به نظر می‌رسد".


بعد از آنکه نیل لنون، استوکس را از هیبرنین اخراج کرد او ابتدا به یونان رفته و به باشگاه آپولون اسمیرنی پیوست و بعد از آن بازی در تراکتورسازی ایران و آدانا دمیراسپور ترکیه را تجربه کرد.


استوکس در ماه ژانویه امسال قراردادی شش ماهه با پرسپولیس امضا کرد که در نهایت و با کش و قوسهای فراوان بعد از مدت کوتاهی ایران را ترک کرده و اعلام کرد دیگر به پرسپولیس برنخواهد گشت.


استوکس حالا به شهر دوبلین ایرلند بازگشته و می‌گوید بی‌صبرانه منتظر است تا فوتبالش را بار دیگر در بریتانیا آغاز کند. او در این باره گفت:" به نظرم احتمال اینکه دوباره در اسکاتلند بازی کنم بالا است. من هنوز 32 ساله نشده‌ام و در سالهای اخیر از بازی در خارج از کشور کلی تجربه بدست آورده‌ام. ولی من هنوز عطش بازی کردن دارم و حتی شاید بشود گفت عطشم برای فوتبال کردن بیشتر هم شده است".


استوکس که در حال حاضر تحت قرارداد پرسپولیس است، سرنوشت نامعلومی با سرخ‌ها دارد و البته همانند دیگر فوتبالیست‌های سراسر جهان در انتظار روشن شدن تکلیف مساله کرونا ویروس در سراسر جهان است.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط