18 تیر 1399 - 16:45

کد مطلب : 446881

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۳:۰۳ ۱۳۹۹/۱/۱۸

آیا کریستیانو رونالدو نفرین شده است؟

علیرغم فصلی فوق العاده، کریستیانو رونالدو در گلزنی از روی ضربات ایستگاهی همچنان ناکام است. رسانه های ایتالیایی می گویند او نفرین شده است.

 آخرین تلاش رونالدو برای گلزنی از روی ضربات ازاد در دیدار مقابل اینتر بود که به دیوار دفاعی بازیکنان حریف برخورد کرد و این بدان معنا بود که 39 تلاش او در یوونتوس برای گلزنی از این طریق بی اثر مانده است. از این تعداد 25 ضربه به دیوار دفاعی حریف برخورد کرده، یازده تای آنها توسط دروازه بان حریف مهار شده، دو ضربه رونالدو به بیرون از زمین رفته و یکی نیز با بدشانسی به دیرک برخورد کرده است.

 

از زمان انتقال از رئال مادرید در ماه ژوئن سال 2018، کاپیتان باتجربه تیم ملی پرتغال در 75 بازی 53 گل برای بیانکونری به ثمر رساند و وقتی پرتغال در بازی های مقدماتی یورو 2020 در تاریخ 15 اکتبر 2019 با نتیجه 1-2 مقابل اوکراین شکست خورد، رونالدو موفق به زدن گل شماره 700 خود در دوران ورزشی اش شد.

 

رونالدو در فصل جاری در سری آ فوق العاده بوده و در 22 دیدار موفق به زدن 21 گل شده، این بازیکن 35 ساله در این فصل از 7 بار از روی نقطه پنالتی در لیگ گلزنی کرده که سه بار کمتر از چیرو ایموبیله، آقای فعلی سری آ به شمار می آید.

 

رونالدو پیش از انتقال به یوونتوس، 13 ضربه آزاد با لباس منچستر یونایتد ، 32 بار با رئال مادرید و هشت بار با لباس پرتغال را تبدیل به گل کرده بود، اما رسانه های ایتالیایی مدعی شدند او از این حیث در سری آ نفرین شده است. رونالدو امیدوار است با تمام شدن مشکلات ویروس کرونا و از سرگیری دوباره مسابقات این مشکل برای او بالاخره حل شود.

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط