14 تیر 1399 - 00:32

کد مطلب : 446884

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۹:۳۰ ۱۳۹۹/۱/۱۷

دروازه‌بان تیم ملی هم به چالشِ زیبا پیوست

در حالیکه تعداد چالش های فراوانی این روزها در صفحات اجتماعی اوج گرفته است دروازه بان تیم ملی در چالشی دوست داشتنی حضور یافت.

 در حالی که این روزها صفحات اجتماعی پر از چالش های رنگارنگ و متفاوت شده است و  بسیاری از آنها عملا جذابیتی به همراه ندارد، دروازه بان تیم ملی، با پیوستن به چالشی متفاوت، اتفاق زیبایی را رقم زد.

 

رشید مظاهری که به دعوت همسر خود در این کمپین حضور یافت خود را به عنوان جدیدترین نفر انجمن اهدای عضو معرفی کرد و با انتشار کارت اهدای عضو خود در صفحه اجتماعی اینستاگرام خود، هم به عنوان استوری و هم به عنوان پست، سعی در معرفی بیشتر این چالش و البته ترغیب حضور بیشتر مردم و هواداران خود و تراکتوری ها داشت.

 

دروازه بان ملی پوش تراکتوری ها تعداد زیادی از دوستان و هواداران تراکتور را به رسم اصول چالش های اینچنینی به حضور در انجمن اهدای عضو دعوت کرد. اتفاقی که باعث خواهد شد تا در زمان مرگ، اجازه اهدای اعضای بدن نفر مورد نظر را بدهد.

 

گلر این روزهای تراکتور که پس از شش فصل حضور در اصفهان و تیم ذوب آهن، از ابتدای لیگ نوزدهم راهی تبریز شد، در سال های اخیر و در زمان حضور مربیانی همچون کارلوس کی روش و مارک ویلموتس، یکی از دروازه بان های منتخب تیم ملی در اردوها حضور داشت.

برچسب ها : رشید مظاهری

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط