20 تیر 1399 - 01:14

کد مطلب : 446888

تعداد کل نظرات : 0 نظر

تاریخ انتشار : ۱۸:۰۳ ۱۳۹۹/۱/۱۶

اگر رئیس بارسا بودم، همین فردا نیمار را جذب می کردم

کیتا بالده، بازیکن سنگالی موناکو، معتقد است که بارسلونا باید هر طور که شده نیمار را جذب کند.

نیمار بعد از گذراندن چند فصل فوق العاده در بارسلونا نهایتاً در سال ۲۰۱۷ تصمیم به ترک این تیم گرفت و با قراردادی به ارزش ۲۲۲ میلیون یورو راهی پاری‌سن‌ژرمن در تا به گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال تا اینجا تبدیل شود.

 

فوق ستاره برزیلی پاری سن ژرمن اما نتوانسته روزهای خیلی خوبی را در این تیم فرانسوی سپری کند. مصدومیت های متوالی نیمار و حواشی او در psg باعث شده که این بازیکن نتواند عملکرد مورد انتظار را در تیم پاریسی به نمایش بگذارد. از طرف دیگر نیمار در تابستان گذشته تا آستانه بازگشت به بارسا نیز پیشرفت اما نهایتاً در پاری‌سن‌ژرمن ماندگار شد؛ موضوعی که البته باعث شد رابطه نیمار و هواداران پاریسی تیره و تار شود.

 

 

با وجود عدم انتقال نیمار به بارسلونا در تابستان گذشته اما هنوز هم گفته می شود که به احتمال فراوان این فوق ستاره برزیلی در تابستان پیش رو بالاخره به نوکمپ بازخواهد گشت. مهاجم سنگالی موناکو اما می گوید که بارسلونا نباید در خرید نیمار درنگ کند. کیتا بالده گفت: " نیمار هنگام در اختیار داشتن توپ بازیکن بی نظیری است. او می‌تواند برای هر تیمی بازی کند. اگر من رئیس بارسلونا بودم و البته اگر می توانستم همین فردا با نیمار قرارداد امضا می کردم."

برچسب ها : نیمار ، موناکو ، کیتا

ارسال دیدگاه

عناوین

مطالب مرتبط